Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Üyelik Koşulları

Üyelik Hakkında
E-Ticaret Mağazamıza üye olmak için üye işlemleri sayfamıza (sayfa sağ üst köşesinde yeralmakta) giderek ilgili alanları doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız, sağlıklı iletişim ve doğru adrese ürünü ulaştırma açısından çok önemlidir.  Üyelik için form üzerindeki bilgileri, lütfen dikkatle ve eksiksiz olarak doldurunuz.
Üyelik işlemleri, oldukça basit ve hızlı. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 
Üyelik İptali
  Üyelerimiz, dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
 Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

 

Üyeliğin İptal Edilemeyeceği Durumlar;
 *  Üye son verdiği sipariş üzerinden 45 gün geçmemişse.
 * İptal başvuru e-posta adresi, üyelik bilgisindeki e-posta adresi ile aynı değilse,
 * Üyemize kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa.


Üyeliğin Tarafımızdan İptal Edileceği durumlar;
 * Ahlak dışı mesajlar gönderiyor veya yorum oluşturuluyorsa,
 * Kötü niyetli (Sahtekarlık) bir girişiminde bulunuyorsa,
 * E-ticaret sistemimize veya Enes Kitap Sarayı (EĞİTAŞ Eğitim İletişim ve Turizm A.Ş.) markamıza(ismine) zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

 

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için, e-ticaret mağazamızda gerekli tüm önlemler alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında, sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. E-ticaret mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi, hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlar, tablet veya cep telefonundan sisteme giriş yapmayınız.


Farklı Adres
Üyelerimize, sipariş oluşturulurken kendi kayıtlı adresi dışında, farklı adres tanımlama olanağı sunmaktayız.
    

Ürün Yorumları
Her üyemiz, ürünlere yorum yapabilmektedir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli hale gelecektir. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı sunulmuş olacaktır.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gereken kurallar;

Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösteriniz. Yorumlar incelendiğinde, uygun görülmeyenler sistemden kaldırılacaktır.

Kapat