Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Kargo ve Teslimat

* 200TL ve üzeri alışverişlerinizde, ücretsiz kargo uygulanmaktadır.

* Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise gönderim yapılır.

* Aynı gün içerisinde, saat 15:00'e kadar olan siparişler aynı gün, saat 15:00'den sonraki siparişler ise ertesi gün kargoya verilerek, gönderim sağlanacaktır.

* Mevcut değil ise ortak çalıştığımız tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır.

* Teslimat adresinin EĞİTAŞ Eğitim İletişim ve Turizm A.Ş. ya uzaklığına göre de kargo şirketi yaklaşık olarak 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik gerçekleştikten sonra yapılır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından EĞİTAŞ Eğitim İletişim ve Turizm A.Ş. garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili bir e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

 eneskitapsarayi.com e-ticaret sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Çok nadir bir olasılık olsa da tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 3 (Dört) en fazla 7(on) gün bekleme süresi vardır.

Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme, kendisine iade edilir.

Kapat