Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

4. Sınıf Kaynak Kitapları

Çocuklarımızın eğitim hayatı boyunca bilgi, beceri, anlama, kavrama, öğrenme gibi çeşitli yetiler kazanmaktadır. Bu kazanımları sağlayan eğitim süreci, ders kitapları, kaynak kitaplar, okuma kitapları ve yardımcı dokümanlarla sürdürülmektedir. Ebeveynlerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz, ihtiyaç duydukları 4 sınıf kaynak kitaplarına ulaşmak ve doğru kaynağı seçmek için öneri ve tavsiyeleri araştırmaktalar. İlköğretim 4. sınıf dersi, kitap kaynağı seçiminde, öğrenci ihtiyacının belirlenmesi, bu doğrultuda 4.sınıf yardımcı kitaplar alınmalıdır.

4. sınıf Yardımcı Kaynak Önerileri

İlkokul 4. sınıf derslerine hakim bir öğrenci, soru bankası, deneme kitapları veya okuma kitap setlerini tercih etmelidir. Örneğin, 4 Sınıf tüm dersler soru bankası kaynak kitabı, soru çeşitliliği, tüm konuları kapsaması, kavramlar, kazanımlar ve hedefleri sağlama açısında dikkat edilmelidir.

Ayrıca, konuların daha kolay anlaşılması, sorularda algılama ve yeni nesil soru tekniklerini kavramak için de çok kitap okunması gerekmektedir. 4. Sınıf okuma kitapları, hikaye, roman, öykü türlerinden biri seçilmeli, seçilen kitaplar en çok okunan, tavsiye edilen kaynak kitaplardan olmalıdır. Dünya klasikleri, tarih kitapları, edebi eserler, öğrencinin ilgisi doğrultusunda önerilmelidir.

4 Sınıf Kitap Önerileri

Yine, kaynak veya yardımcı ders kitapları bulmada yaşanılan en büyük sıkıntılardan biride kitap içerikleridir. 4 sınıf kitap önerileri için öğretmenlerden destek alınmalı, güven duyduğunuz online kitap sitelerinden de öneri ve tavsiyeler almanız gerekecektir. Enes Kitap Sarayı bu konuda gerekli hassasiyeti göstermekte, geçmiş tecrübe ve deneyimleri ile başarıya katkı sağlamaktadır.

4. Sınıf Tüm Dersler Kitapları

İlkokul 4 sınıfta kullanıla bilecek ders kitapları, Matematik, Türkçe, Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri, Din Kültürü, İngilizce dersleri kazanım odaklı soru bankası, tüm dersler soru bankası, akıl ve zeka oyunları, Türkçe tema hikayeler, hayat ünite hikayeleri, deneme setleri, bilsem hazırlı soruları, okuma – anlama ve problem çözme setleri ve daha birçok 4.sınıf  kaynak kitap önerileri bu alanımızda bula bilirsiniz. Dördüncü sınıftan beşinci sınıfa geçerken  kullana bileceğiniz tatil kitapları ve gelecek yıl 5. sınıf kaynak kitapları için tıklayınız.

387 Kayıt bulundu Toplam 20 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
387 Kayıt bulundu Toplam 20 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
Kapat