Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

3. Sınıf Kaynak Kitapları

Çocuğunuza, eğitimde temel prensipleri öğreterek, kalıcı başarının çalışmakla mümkün olacağını anlatmalıyız. Bunu da eğitim araçları, kaynak kitaplar ve okuma kitapları ile sağlaya biliriz.  Ebeveynlere düşen görev, çocukların eğitim hayatında, 3. Sınıf kaynak kitapları, öğrencinin eğitimine katkı sağlamakta, gelişimini de etkilemektedir. Öğrencinin başarılı olması, 3 sınıf okuma kitapları ile okuma-anlama becerisi artırılmalı, kaynak kitap veya setlerle desteklenmelidir.  Eğitim sürecini bir bütün olarak ele aldığımızda, Aile, okul, sağlık, çevresel faktörler ve eğitim sistemi eğitimin birer parçasını oluşturmaktadır. Bu parça içerisinde, aile, çocuk için gerekli hikaye, roman veya öykü kitaplarını tavsiye etmekte, onlar için en iyi 3. Sınıf kaynak kitap önerileriyle temin edilmelidir.

 3 Sınıf Kitap Önerileri

Yine, kaynak veya yardımcı ders kitapları bulmada yaşanılan en büyük sıkıntılardan biride kitap içerikleridir. 3 sınıf kitap önerileri için öğretmenlerden destek alınmalı, güven duyduğunuz online kitap sitelerinden de öneri ve tavsiyeler almanız gerekecektir. Enes Kitap Sarayı bu konuda gerekli hassasiyeti göstermekte, geçmiş tecrübe ve deneyimleri ile başarıya katkı sağlamaktadır.

3. Sınıf Tüm Dersler Kitapları

İlkokul 3 sınıfta kullanıla bilecek ders kitapları, Matematik, Türkçe, Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri, İngilizce dersleri kazanım odaklı soru bankası, tüm dersler soru bankası, akıl ve zeka oyunları, Türkçe tema hikayeler, hayat ünite hikayeleri, deneme setleri, bilsem hazırlı soruları, okuma – anlama ve problem çözme setleri ve daha birçok 3.sınıf  kaynak kitap önerileri bu alanımızda bula bilirsiniz. Üçüncü sınıftan dördüncü sınıfa geçerken  kullana bileceğiniz tatil kitapları ve gelecek yıl 4. sınıf kaynak kitapları için tıklayınız.

397 Kayıt bulundu Toplam 20 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
397 Kayıt bulundu Toplam 20 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
Kapat