Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Hakkımızda

Enes Kitap Sarayı, 1982 yılında küçük bir kitabevi olarak hizmete başlamış, zaman içerisinde Konya'nın en seçkin kitabevi haline gelmiştir. Okur potansiyelinin gelişen Konya'ya ayak uydurarak artmasıyla beraber hem ürün çeşitliliği hem de belli bölgelere açtığı şubeleriyle ivmeyi her zaman yüksek tutmuş, yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ilke edinmiştir.

Enes Kitap Sarayı, kitaba dair herşey!

Enes Kitap Sarayı, perakende olarak kırtasiye, ofis ve sanatsal malzemeler, kitap, hobi, eğlence, oyuncak materyallerinin yanında, bayilik ürünleriyle toptan satış noktasında bölgenin en çok tercih edilen markası olmuştur. Uzun yıllar Başaralı Caddesi Rampalı Çarşı karşında hizmet veren firmamız 2014 yılı itibariyle Araboğlu Makasında 2. şubesini açmıştır. 2015 yılında Barış Caddesindeki (Real) şubesini ve son olarak 2018 yılında 1500 m2 alana sahip Yazır şubesini açarak, geniş ürün yalpazesiyle daha çok kitapsevere hizmet etmeye başlamıştır.

Enes Kitap Sarayı olarak müşterilerimize sunduğumuz kampanyalarla, indirimli ve taksitli satışlarla hizmet etmekten büyük keyif alıyoruz. Ayrıca periyodik olarak düzenlediğimiz söyleşi ve imza günleri vesilesiyle yazarlarımızı ve kitapseverleri buluşturuyoruz.

Enes Kitap Sarayı, Roman, Hikaye,Sınav, hazırlık, hobi, okul kitapları, kitaba dair herşey!

Kapat