Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

En İyi, Çok Satan, Okunan, Okunması Gereken, Güzel, Ünlü, Popüler, Ucuz, İndirimli, Yeni ve Son Çıkan Edebiyat Roman Kitapları satın al

En Çok Satan ve Yeni Çıkan Roman Kitapları

Edebiyat alanında okunması gereken ve en çok okunan Roman kitaplarına bu kategorimizden ulaşabilirsiniz. Bazen kendi hayatlarımızdan uzaklaşmak isteriz. O anlarda kendi duygularımızı unutturduğu için başkalarının hayatına gözlemci olmak ve onların duygularını hissetmek bize iyi gelir. Gerçek veya gerçekleşmesi mümkün olan olayları ve kahramanları ele alan roman kitapları bundan dolayı en çok okunan ve ilgi gören kitaplardır. İyi bir roman, okurunu kendi iç dünyasına çeker. İşte o zaman siz de kahramanların duygularına ortak olursunuz. Onlarla sevinir, onlarla üzülürsünüz. Bazen onların hatasına kızar, bazen de onlara hak verirsiniz. Kesinlikle okumaktan keyif alacağınız, bitirmeden elinizden bırakmak istemeyeceğiniz en iyi roman kitaplarını sizler için bu kategorimizde listeledik. En çok okunan ve en çok satan en popüler Roman kitaplarına hızlıca ulaşmak için roman kategorimizi incelemenizi öneriyoruz.

En Yeni ve En İyi Roman Kitapları

Roman, yaşanmış veya yaşanması muhtemel olayları ve konuları ele alan edebi türdür. Hikâyeye göre daha uzun ve olaydan ziyade kişi merkezli bir yazı türüdür. Temasına göre; tarihi roman, macera roman, sosyal roman, tahlil roman, bilim kurgu romanı ve akımlarına göre; realist roman, romantik roman, natüralist roman, post modern roman olarak türlere ayrılan roman kitapları her okuyucunun isteğine karşılık verir.

Türk edebiyatında roman 19. yüzyılda ortaya çıkan bir yazım türüdür. Roman Tanzimat’la başlayan batılılaşma sürecinde Türk Edebiyatına girmiştir. Fransızcadan yapılan ilk çeviri Yusuf Kamil Paşa'nın Fenelon'dan yaptığı Terceme-i Telemak'tır.  İlk Türk romanı Şemsettin Sami'nin Taaşşuk-ı Talat ve Fitnat adlı eseridir. Recaizade Mahmut Ekrem'in Araba Sevdası batılı anlamda türüne en yakın ilk Türk romanıdır. Servet-i Fünun edebiyatı döneminde "Sanat sanat içindir" tezini savunan Halit Ziya Uşaklıgil’in Aşk-ı Memnu adlı romanı günümüzde de en başarılı Türk romanlarından biridir. 1910'dan sonra Halide Edip Adıvar'ın Vurun Kahpeye, Reşat Nuri Güntekin'in Çalıkuşu romanları en popüler romanlardır.

Eğer siz de Roman kitaplarına ilgi duyuyorsanız Roman türleri hakkında size fikir verecek eserlere ve en iyi roman önerilerine hızlıca ulaşmak için doğru yerdesiniz. En çok satan, en popüler ve yeni çıkan roman kitaplarına kampanyalı ve indirimli fiyatlarla ucuza sahip olmak için roman kategorimizi inceleyebilirsiniz.

En Çok Okunan ve En Çok Satan Edebiyat Kategorisi Kitapları

Roman ve diğer Edebiyat kitaplarını okumak isteyenler için hızlı kargo avantajı ile en çok satan ve yeni çıkan kitapları kampanyalı ve indirimli fiyatlarla en çok okunan Edebiyat kategorimizde bulabilirsiniz. En çok okunan Senaryo kitaplarından Şiir kitaplarına, Söyleşi kitaplarından Türk Edebiyatı kitaplarına ve daha birçok alana ait en iyi, en yeni kitap önerilerine ulaşma ve ucuz kitap alma fırsatı siz kitapseverler için 30 yılı aşkın tecrübesiyle artık Enes Kitap Sarayı Online Mağazasında…

15933 Kayıt bulundu Toplam 797 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
15933 Kayıt bulundu Toplam 797 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
Kapat