Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

En İyi, Çok Satan, Okunan, Okunması Gereken, Güzel, Ünlü, Popüler, Ucuz, İndirimli, Yeni ve Son Çıkan Edebiyat Mizah Kitapları satın al

En Eğlenceli ve En Komik Edebiyat Kitapları

Edebiyat alanında okunması gereken ve en çok okunan Mizah kitaplarına bu kategorimizden ulaşabilirsiniz. Mizah ne demektir sorusuna, günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız bireysel ve toplumsal sorunların ironi yapılarak güldürücü yönünü ortaya çıkaran en eğlenceli sanat türüdür diyebiliriz.  

Komedi kitaplarının amaçlarından biri modern hayatın yoğun temposundan bunalan, gerek ekonomik gerek sosyal bakımdan sıkıntı yaşayan insanları birazda olsa güldürmek ve eğlendirmektir. Çünkü insan gülerek olumsuz enerjiden kurtulur ve rahatlar. Normal hayatta sinirlerimizi bozan şeylerin gülünç yanlarını ortaya koyarak bizi güldürmeyi başaran bu eserler, içimizde oluşan sinirsel enerjiden kurtulmamıza yardımcı olan bir terapist rolünü üstlenirler. İnsanların duygusal ve psikolojik sorunlarının üstesinden gelmelerine ve yaşam kalitelerini arttırmalarına yardımcı olurlar. Bireylerin olaylara daha sağlıklı bakabilmesi ve olayları doğru değerlendirebilmesi için yol gösterici olurlar. Zaten mizah-i kitapların bir diğer amacı da insanları güldürüp, eğlendirirken o durum ve olayla ilgili insanların farkındalığını arttırarak doğru düşünmesini sağlamaktır ki bunu da kesinlikle başardıklarını söylemek gerekir.

Ayrıca bu eğlenceli kitaplar sayesinde mizah yapabilme yetinizi geliştirebilirsiniz. Sorun yaşadığınız kişiye, düşüncelerinizi mizah yoluyla daha kolay söyleyebilir ve fikirlerinizin karşı taraftan da kabul görmesini eğlenceli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Diğer insanlarla daha iyi iletişim kurmanıza ve sorunlarla baş edebilmenize yardımcı olacak, hayata pozitif bir bakış açısıyla bakmanızı sağlayacak en eğlenceli edebiyat kitaplarına ulaşmak için Mizah kategorimizi inceleyebilirsiniz. Her konu da mizahın yapıldığı Ofansif mizah türü eserleri bulabileceğiniz, birbirinden eğlenceli ve farklı mizah örnekleriyle A’dan Z’ye her kesimi güldürmeyi başaran en çok satan, okunan ve yeni çıkan komik kitaplar bu kategorimizde siz değerli kitapseverleri bekliyor.

En İyi Nasrettin Hoca Fıkraları ve En Yeni Mizah Kitapları

Kadın veya erkek olsun her insan kadın-erkek ilişkileri üzerine yazılan ve çizilen her şeyi okumaya ilgi duyar. Çünkü her iki cins de birbirinin ne hissettiğini ne düşündüğünü anlamak ister. Kadın-erkek ilişkilerini güçlü bir mizah anlayışı ile okuruna sunan mizah kitaplarının diğer edebiyat kitapları içerisinde en çok tercih edilmesi de insanların karşı cinse duyduğu merak duygusunu eğlenerek gidermesinden olsa gerektir. Mizah kitapları, kadın-erkek ilişkilerinde yaşanan sorunlara eğlenceli bir perspektiften bakmayı öğretirken iki ayrı cinsin birbirlerini de anlamasına yardımcı olur.

Başarılı mizahşörlerin eserlerinde sıkça işlediği toplumsal konulardan biri de aile içi iletişim de yaşanan sorunlardır. Çünkü her insanın ait olduğu bir ailesi ve yönetmesi gerektiği ilişkileri vardır. Maalesef toplumumuzda gelin-görümce ve kayınvalide-gelin ilişkilerinde yaşanan sorunlar azımsanmayacak kadar çoktur. Mizahşörler de toplumun bu sorununa kayıtsız kalmamış, mizah-i romanlarında bu konuya değinmiştir. Aile içerisinde sorun yaşayan insanları gevşetmek, onları eğlendirirken düşündürmek, kişiler arası gerilimi azaltmak, ilişkileri iyileştirmek ve insanların bu türden yaşadıkları sorunlara aynalama görevi yaparak kendi davranışlarını dışarıdan görmesini sağlamak için güçlü mizah anlayışlarını kullanmışlardır. Hem okurken keyif alacağınız hem de olaylara farklı bir pencereden bakabilmenizi sağlayacak bu eğlenceli kitapları mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ünlü deyim ve sözler, kadın-erkek ilişkileri, meslekler, tarihi kişiler, sanat ve sanatçılar, politika vb. konularda Türk-Dünya mizahının en ilginç, en yeni ve en güzel fıkralarını siz değerli okurlarımız için Mizah kategorimizde bir araya getirdik. Yaşanan olayların gülünç ve çelişkili yönlerini yansıtarak insanların olayları sorgulanmasında önemli yeri olan, kendine has mizah anlayışı ve hazır cevaplılığıyla belleklere yerleşmiş Nasreddin Hoca fıkraları ve dünyanın en komik ve en ünlü fıkralarını burada bulabilirsiniz.

Komedi romanları okumaya ilgi duyuyor ve mizah anlayışını geliştiren kitaplar hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. En eğlenceli fıkraları ve en komik mizah fotolarını burada bulabilirsiniz. En yeni ve en iyi fıkralara hızlıca ulaşmak ve ihtiyacınız olan Mizah kitaplarını kampanyalı ve indirimli fiyatlarla ucuza satın almak istiyorsanız Mizah kategorimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.  

En Çok Okunan ve En Çok Satan Edebiyat Kategorisi ile İlgili Kitaplar

En çok satan ve yeni çıkan en eğlenceli Mizah kitaplarına ve diğer Edebiyat kitaplarına hızlı kargo avantajı ile hemen sahip olmak istiyorsanız ana kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. En çok okunan Öykü kitaplarından Politik Kurgu kitaplarına, Senaryo kitaplarından Söyleşi kitaplarına ve daha birçok alana ait en iyi, en yeni kitap önerilerine ulaşma ve ucuz kitap alma fırsatı siz kitapseverler için 30 yılı aşkın tecrübesiyle artık Enes Kitap Sarayı Online Mağazasında…

182 Kayıt bulundu Toplam 10 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
182 Kayıt bulundu Toplam 10 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
Kapat