Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Çocuklar İçin eğitici ve öğretici oyun kitapları

Çocuklar için Eğitici Oyun Kitapları

Çocukların gelişimini sağlayan eğitim ve etkinliklerden biride oyunlardır. Çocuklarımıza, en keyif aldığınız eylem nedir diye sorulduğunda, oyun oynak cevabı tabi ki hiç kaçınılmaz. Eğitici oyun kitapları, bu önemli eylemi bize sunmakta, daha etkili etkinlikler düzenlememizi de sağlamaktadır. Ayrıca, çocuklarda zeka gelişimini bir çok aktivite sağlamakta, ancak oyunlar en etkili olanları olarak görülmektedir.

 

Çocuk Oyun Kitapları için Öneriler

Çocukların zeka gelişim sürecini etkileyen en etkili yöntem, oyunlardır. Özellikle çocuklar için oyun kitapları, çoklu zeka oyunları, zeka gelişiminde önemli araçlardır. Sözel zeka eğitici oyun kitapları ile,  sayısal zeka kes yapıştır kendin yap gibi oyunlar ile , görsel ve sosyal zeka ise ev yapımı oyunlar gibi kitaplarla geliştirile bilir.

Zeka gelişimine katkı sağlayan diğer çocuk kitapları ise çocuk eğitimindeki hikaye kitapları, çizgi romanlar, çıkartmalı kitaplar, dünya klasikleri, bilimsel kitaplar, bilmece -bulmaca kitapları ve boyama kitapları için örnek verebileceğimiz bazıları kitaplar.

147 Kayıt bulundu Toplam 8 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>
147 Kayıt bulundu Toplam 8 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Kapat