Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Çocukların Okul Öncesi Dİni Eğitim Kitapları, değerler eğitimi

Çocuğun Okul Öncesi Dini Eğitimi Kitabı

Çocukluk dönemi, bireyin yaşamı boyunca geçirdiği en hassas dönemdir. Kişilik oluşumunun ilk aşamalarının gerçekleştiği, hayatını algılamaya başladığı ve gelecekle ilgili eğilimlerinin şekillendiği dönemdir. Okul öncesi dini eğitim kitapları çocuklarımıza yönelik eğitim kitaplapları kategorisinde yer alır. Burada, güzel Dinimizin çocuklara verdiği önemi, Peygamber Efendimizi(S.A.V.) en güzel halleri ile tanıma ve hayatımızı daha anlamlı kılan kuralları bu kitaplardan çocuklarımıza öğretebiliriz.

Çocuklar için dini eğitim kitapları, bu dönemde en çok önem arz eden, doğru bilginin aktarılması adına öncelik kitaplar arasında yer alır. İslam, çocuğa değer vermiş, çocuk üzerinde önemle durmuştur. 0-3 yaş dini eğitim ve okul öncesi din eğitimi kitapları, içerikleri ile ilgili tavsiye ihtiyaçları oluşmuş, yayınevi tercihi ve kitap içerikleri için dikkat edilmelidir. Enes Kitap Sarayı olarak bu konuda da hassasiyet göstermekte, en iyi tavsiye edilen kitapları siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

 

Çocuklar İçin Dini Kitapları ve Öneriler

Çocuk kitapları olarak, hikayeler, öyküler, oyun kitapları, zeka gelişimi, boyama kitapları, çıkarmalı kitaplar, masallar  gibi kitapları yanında, dini çocuk kitapları da en elzem kitaplar olarak yer almaktadır. Çocuğun, Allah’ı en güzel ve doğru şekilde tanıması, Peygamber Efendimizi(S.A.V.) en güzel şekliyle öğrenmesi, aileler için en çok önem arz eden bir durumdur. Çocuğun kişisel gelişimi açısında da katkı sağlayacaktır.

Unutmamak gerekir, çocuk kitapları, çocuk üzerinde doğrudan etki bırakır. En iyi ve yayıncılık açısından en doğru, tavsiye edilen çocuk kitapları arasında dini çocuk kitaplarını da doğru kaynaklardan elde etmek gerekir. En doğru kaynak kitaplar için Enes Kitap Sarayı Çocuk Kitapları kategorisini ziyaret ediniz.

 

594 Kayıt bulundu Toplam 30 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
594 Kayıt bulundu Toplam 30 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
Kapat