Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

9. Sınıf Test Kitapları ve Tüm Dersler Soru Bankası

9 sınıf, artık öğrencilerin dallara, meslek gruplarına ve belli alanlara ayrıldığı, ortaöğretimin ilk yılıdır. İlköğretimin tamamlamış, zorlu lgs sınavından çıkmış ve ilk sınavı başarılıyla atlatmış olmanın huzurunu yaşamışsınızdır. Artık 9. sınıf kitapları sizleri beklemekte. 9. Sınıf üniversite hazırlık sürecinin ilk yılıdır. 9.sınıftan itibaren yoğun olmamakla birlikte bir hazırlık süreci illaki yaşanır. Bu süreçte ilk önce, derslere yardımcı kaynak oluşturma adına 9. sınıf test kitapları, konu anlatımlı kaynak kitaplar, tüm dersler soru bankası ve yardımcı kitaplar kullanılmaya başlanacaktır. Bu kaynak kitaplar arasında en çok tercih,  9 sınıf konu anlatımı ve yardımcı kitapların alınması önerile bilir. Çünkü, konuların tamamlanmadan 9.sınıf soru bankası veya test kitapları kullanmanın çokta bir önemi olmayacaktır. 9 sınıf yardımcı kitaplar, sadece tyt ve ayt sınavları için değil aynı zamanda öğrencilerin okul içerisinde ki başarı seviyesine de önemli derece de katkı sağlayacaktır.

9.Sınıf Kaynak Kitap Önerileri

9.sınıf yardımcı kaynak kitap almak istendiğinde en önemli birinci kriteriniz, öğretmenlerinizin tavsiye ve önerileri olduğunu unutmanız gerekmekte. Çünkü, 9 sınıf konu anlatımı veya 9. sınıf soru bankası, öğretmeninizin takip ettiği kaynak olması, konuların anlaşılmasında, ortak soru çözme adına sizlere katkı sağlayacaktır.

Ortaöğretimde, öğrencilerin hangi alanda veya meslek grubunda olduğu önemli olmayacaktır. Kaynak kitap almaya ilk olarak 9.sınıf matematik kitabı alımıyla başlanması öneriler arasındadır. Çünkü tüm öğrenciler için ayırt edici özelliğe sahip bir derstir. 9 sınıf matematik soru bankası ve konu anlatımlı kitaplar, konuların işlenişine göre sırayla alınabilir.

9.sınıf kaynak kitapları, yayınevleri arasında çok da farklılık görülmemekte. Sebebi ise lise 1 seviyesi olması, ilköğretimdeki konulardan farklı başlanması ve alışma süreci olmasından dolayı 9.sınıf için tüm yayınevleri, kaynak kitap içeriklerinde aynı tarzı göstermekteler. En iyi 9 sınıf yayınevi olarak, Tonguç akademi yayınları, çap yayınları, lider plus yayınları, palme yayıncılık, editör yayınları, nitelik yayınları, okyanus yayınları ve gezegen yayıncılık tavsiye edebileceklerimizden bazıları.

Yayın evlerinde, 9.sınıf konu anlatımı kitabı, konu bazlı kitapçıklardan oluşturulup, ders setlerinden yapılmışsa önerilen kaynak kitaplar arasındadır. Çap yayınlarının 9. Sınıf Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya ve Türk Dili ve Edebiyat Seti, bu tarz kaynak kitaplara örnektir. Ayrıca, aynı mantıkla oluşturulmuş konu bazlı 9 sınıf soru bankası da tüm dersler için alınabilecek öneri kaynak kitaplarıdır.

9.sınıf soru bankası önerileri arasında her zaman ders bazlı yardımcı kaynak kitap alınmasını önermekteyiz. Ancak, bütçe yetersizliği gibi durumlarda 9.sınıf tüm dersler soru bankası da alına bilir. Sadece konulardaki testin azlığı gibi durumlarla karşılaşa biliriz.

Konu özetli kitaplar veya 9 sınıf konu anlatım kitapları da önerilen yardımcı kaynak kitaplar arasındadır. Tabi bu kitapları, ders konularında eksiklik bulunması durumlarında alınmalıdır. Konularınız tamam ise 9 sınıf test kitapları veya soru bankaları alınması önerilir.

En iyi 9 Sınıf Yardımcı Kaynak Kitapları ve Yayınlar

9 sınıf en iyi yayınlar veya kaynak kitaplar, bu kategorimizde yer almaktadır. 9.sınıf matematik, coğrafya, fizik, kimya, biyoloji ve Türk Dili Edebiyatı soru bankası, konu anlatımlı ve özetli kitaplar, çanta yayınları 9 sınıf test kitapları tercih edile bilir. 9.sınıf matematik Limit yayınları, muba yayınları, puan akademi yayınları, bilfen yayınları, ankara yayınları ve sınav yayınları, öneri yayınevlerinden bazıları olarak önerilen 9 sınıf kitaplar arasında yer almaktadır.

Uygun fiyat, hızlı gönderi ve güvenli alışverişin adresi olarak  Enes Kitap Sarayı bu konuda gerekli hassasiyeti göstermektedir.

651 Kayıt bulundu Toplam 33 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
651 Kayıt bulundu Toplam 33 Sayfa << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 > >>
Kapat